شما اینجا هستید
اخبار » فراخوان ارسال تجربه و ایده نوآورانه در حوزه نقش علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی

 فراخوان ارسال تجربه و ایده نوآورانه در حوزه نقش علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران #ادکا با حمایت مالی سیویلیکا به مناسبت برگزاری یازدهمین همایش ملی ادکا تحت عنوان “رسالت‌های اجتماعی علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی” در نظر دارد، اولین جشنواره تجربه و ایده نوآورانه در حوزه نقش علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی را برگزار نماید.
به نقل از سایت رسمی اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران (ادکا)  با توجه به برگزاری یازدهمین همایش ملی ادکا در اسفند ماه ۱۳۹۷ و اهمیت ارتقا رفتارهای شهروندی و نقش علم اطلاعات و دانش شناسی و به تبع آن کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی در این زمینه، شورای سیاستگذاری همایش در نظر دارد تا جشنواره تجربیات و ایده‌های نوآورانه را برگزار نماید. اختتامیه جشنواره در تاریخ ۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود و آثار برتر توسط سیویلیکا تقدیر خواهند شد.
 علاقمندان برای شرکت در این جشنواره باید ایده ها و تجربیات خود را در حداقل ۱۰۰ کلمه توضیح داده و حداکثر تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۷ به آیدی تلگرام @Stnote1 یا آدرس ایمیل Confuilisa@gmail.com ارسال دارند. لازم به ذکر است؛ پژوهشگرانی که آثارشان در مرحله اول پذیرفته شود باید تجربه یا ایده خود را حداکثر در ۷ دقیقه به صورت پیام صوتی ضبط نموده و برای جشنواره ارسال دارند. آثار برگزیده در تاریخ ۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ همزمان با برگزاری یازدهمین همایش ملی ادکا و در پنل ویژه‌ای ارائه خواهند شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

مجله خبری یادداشت‌های دانشجویی |