شما اینجا هستید
اخبار » تقسیم شادی معلم دانشگاه الزهرا در بین دانشجویان

اگر دانشجویی دلش گرفت و نیازش به خنده بیشتر از گریه بود پیشنهاد می‌­کنم سری به دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه الزهرا بزند و با دکتر سعید رضایی ­شریف­ آبادی، استاد گروه علم اطلاعات و دانش‌­شناسی دقایقی صحبت کند. آن وقت است که دانشجو متوجه می‌­شود معلم فقط برای دودوتا چهار تا می‌­شود نیست بلکه برای کلی خندیدن و لذت بردن از ساعت‌­های کلاس درس و دانشگاه است.

اغراق نمی­‌کنم اما می‌­توانم بگویم دکتر رضایی‌­شریف ­آبادی دوست داشتنی‌­ترین معلم برای تمام دانشجویانش هست و خواهد بود. همیشه برای افکار و دغدغه­‌های دانشجو احترام قائل است و معتقد به اینکه دانشجوی علاقه­‌مند به کار جمعی موفقیت بیشتری در جامعه علمی نصیبش می‌­شود.

شخصیت برون­گرای معلم بزرگوارم دانشجویان را خسته یا زده نمی‌­کند کمتر دانشجویی از ایشان را می‌­توان پیدا کرد که در ساعت کلاس درس گذر زمان را حس کند.

دوران کارشناسی­م برای اولین بار دکتر رضایی­ شریف ­آبادی را در همایشی که مهمان ویژه بودند رؤیت کردم بعد از آن چهره­ خندان و شوق طب این معلم تا سال‌­ها در ذهنم ماندگار شد تا اینکه با پذیرفته شدن در دانشگاه الزهرا توفیق شاگردی ایشان نصیبم شد و مشاور پایان­ نامه‌­ام شدند و با جان و دل محبت و دل سوزی ایشان را نسبت به دانشجویانشان دیدم.

حضور نداشتن ایشان در دورهمی‌­ها کاملا حس می‌­شود زیرا مجلس با سخنان و خاطرات گوهر بارش گرم می‌­شود و تمام نشدن دورهمی با وجودش آرزو می­‌شود.

کلامم تمام شدنی نیست برای معلمی همچون دکتر رضایی ­شریف­ آبادی اما خدا را شکر که روز معلم توانستم چند خطی هر چند با نگارشی ساده بگویم معلم عزیزم روزت مبارک

مریم امرایی، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا

فراخوان ارسال مطلب

فرهیختگان عزیز علم اطلاعات و دانش‌شناسی همانطور که می‌دانید ستون یادواره بزرگان چند سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده است و هدفش شناخت اساتید، بزرگان و حرفه‌مندان تاثیر گذار در رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی است. از تک تک علاقمندان تقاضامندیم در صورت امکان در مورد بزرگان این رشته و حرفه‌مندان دست به قلم شوند و مطالبی را به رشته تحریر درآورند تا جوانان و آیندگان بیشتر در مورد تاثیرگذاران این رشته علمی اطلاعات کسب کنند. علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق ایمیلStnote1@gmail.com یا آی دی تلگرام @Stnote1 برای ما ارسال دارند.

  1. ملیکا خرمشکوه

    زبان از وصف خوبی‌های ایشان قاصر است. استادی که همواره انگیزه‌بخش، مشوق و حامی فعالین انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی هستند و پا به پای دانشجو در تمام مراحل حضور دارند. جو کلاس‌های ایشان همیشه متفاوت است و ما هیچ‌گاه متوجه گذر زمان نمی‌شدیم. طبع شوخ، دلسوزی‌های پدرانه و دست به خیر بودن ایشان زبانزد است.
    از جمله بهترین الگوها در تمام عرصه‌ها. همیشه سلامت باشند انشاءالله.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

مجله خبری یادداشت‌های دانشجویی |